BMWslo travian team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BMWslo travian team

forum alianse BMWslo

KazaloIščiRegistriraj sePrijava
Top posters
Alibaba (299)
rad bi se pridružil Vote_lcaprad bi se pridružil Voting_barrad bi se pridružil Vote_rcap 
Hitmen (114)
rad bi se pridružil Vote_lcaprad bi se pridružil Voting_barrad bi se pridružil Vote_rcap 
Ares (71)
klemen1232 (58)
ghost rider (52)
oldshatterhand (33)
matey18 (31)
energija (29)
rocky7 (28)
heLLb0y (25)

rad bi se pridružil

Go down 
AvtorSporočilo
Alibaba
Admin
Alibaba

Število prispevkov : 299
Registration date : 09/07/2008

rad bi se pridružil Empty
ObjavljaNaslov sporočila: rad bi se pridružil   rad bi se pridružil Icon_minitimePet Jul 11, 2008 10:39 pm

pogoji za pristop v alianso :
- prijavite se z istim nickom kot ga imate v travianu
- število populacije (min 250)
- število vojske (podatek obvezen, po igm-ju, na forumu neobvezen)
- lokacija (zaželeno JV)
- zakaj k nam
- če ste farma
- kaj ste pripravljeni narediti za alianso
- v katerih aliansah ste bili do sedaj

če sporočilo ne bo vsebovalo teh podatkov, bo ignorirano.
sporočila kot so "se lahko pridružim aliansi" in/ali "dej pošlji vabilo" in podobne bomo ignorirali
pravtako bomo ignorirali tiste ki si ne preberejo opisa alianse in v njem napisana pravila
članstvo v tej aliansi je teamsko, samotarji niso zaželeni

pogoji se bodo še dodatno dopolnjevali

Cool
Nazaj na vrh Go down
https://bmwslo.slovenianforum.com
klemen1232
član
klemen1232

Male Število prispevkov : 58

ObjavljaNaslov sporočila: Re: rad bi se pridružil   rad bi se pridružil Icon_minitimeSob Avg 30, 2008 9:48 pm

Škoda, da nam ne gre bolje!!
Nazaj na vrh Go down
Hitmen
Moderator
Hitmen

Male Število prispevkov : 114
Job/hobbies : Mehanik

ObjavljaNaslov sporočila: Re: rad bi se pridružil   rad bi se pridružil Icon_minitimeNed Avg 31, 2008 8:29 pm

Klemen priden si in trudiš se vendar je vse zamanj tle je propad bulgarske skupščine jaz sem se preselil k nimfam tok da kdor hoče se lohko tut drugač se pa vidmo v naslednjem spidu
I love you I love you I love you Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
klemen1232
član
klemen1232

ObjavljaNaslov sporočila: Re: rad bi se pridružil   rad bi se pridružil Icon_minitimePon Sep 01, 2008 7:16 pm

Upal sem, da do tega ne bo prišlo nikoli. Ampak kot je rekel Hitmen. V tej aliansi životarim. Cilj je bil uničit 300. Vsaj delno ga izpolnimo tako, da gremo k drugim aliansam in z njimi zgradimo WW pred 300.

BWMslo je ŽAL zgodovina. Bilo mi pa je zelo cool v tej aliansi. Aha: Imeli/imamo(kakorkoli) najboljšega vodjo vseh časov ampak tokrat nam ni uspelo. Žal. Se vidimo na naslednjem speed-u, skupaj, upam.

L.p.
Kupim BMW-ja ali Mercedesa?
Dileme ni: BMW-ja Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Hitmen
Moderator
Hitmen

ObjavljaNaslov sporočila: Re: rad bi se pridružil   rad bi se pridružil Icon_minitimeTor Sep 02, 2008 6:34 pm

Vodja alibaba je zelo dober in enkraten sam preveč trmast včasih je treba požreti ponos in narediti vsaj nekaj kar je dobro za vse nas v aliansi jaz sem se trudil da se združimo z nimfami k so zelo močne in mi z njimi tut
sam ker je pač tako prišlo da se nismo združil sem šel stran in to zato ker sem videl da imajo vojno z alianso 300 in to mi je edini cilj še onemogočit aliansi 300 da ne zmaga
Nazaj na vrh Go down
klemen1232
član
klemen1232

ObjavljaNaslov sporočila: Re: rad bi se pridružil   rad bi se pridružil Icon_minitimeSre Sep 03, 2008 7:02 pm

Hitmen je napisal/a:
Vodja alibaba je zelo dober in enkraten sam preveč trmast včasih je treba požreti ponos in narediti vsaj nekaj kar je dobro za vse nas v aliansi jaz sem se trudil da se združimo z nimfami k so zelo močne in mi z njimi tut
sam ker je pač tako prišlo da se nismo združil sem šel stran in to zato ker sem videl da imajo vojno z alianso 300 in to mi je edini cilj še onemogočit aliansi 300 da ne zmaga

Itaq. Vodja pa je res preveč trmast.
Nazaj na vrh Go down
Ares
Moderator
Ares

Male Število prispevkov : 71
Job/hobbies : trvian

ObjavljaNaslov sporočila: Re: rad bi se pridružil   rad bi se pridružil Icon_minitimeTor Sep 09, 2008 3:14 pm

sporočilo vsem ki bi se nam pridružili,

to je aliansa vstrajnih igralcev ki ne obupajo kar tko, ko zmagujemo se veselimo skupi, ko pa padamo na dno pa to pač počnemo skupi, če nisi kos temu.... ADIJO
Nazaj na vrh Go down
Hitmen
Moderator
Hitmen

ObjavljaNaslov sporočila: Re: rad bi se pridružil   rad bi se pridružil Icon_minitimeČet Sep 11, 2008 8:57 pm

zakaj bi padal če se lahko boriš
Nazaj na vrh Go down
Ares
Moderator
Ares

Male Število prispevkov : 71
Job/hobbies : trvian

ObjavljaNaslov sporočila: Re: rad bi se pridružil   rad bi se pridružil Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 11:14 am

Suspect bres boja sigurno nebomo padli...
se borimo do konca king
Nazaj na vrh Go down
Hitmen
Moderator
Hitmen

ObjavljaNaslov sporočila: Re: rad bi se pridružil   rad bi se pridružil Icon_minitimeNed Sep 14, 2008 4:16 pm

ja kako se boš boril če nič ne napreduješ si tam kjer si edini ki napreduje je alibaba ostali pa nič nevem alibaba je sposoben za ostele tega nebi rekel škoda k ni šel z menoj ampak kaj češ ima podporo vso od mene sam čaka naslednji sped pa bomo spet skupaj ampak pol bo boljše sigurno
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: rad bi se pridružil   rad bi se pridružil Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down

rad bi se pridružil
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1